Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tak na Święta Ci życzę abyś tylko takich ''głupich''miał w najbliższej rodzinie.
A co ty pało masz do mojej rodziny  ja tylko do głosowania mam  zal ze wybrałeś chama i szubrawca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informacja nieprawdziwa. U bartola jest napisane, że to kłamstwahttp://lle24.pl/polityka/solidarnosc-gornicza-prostuje-bogdanka-nie-bedzie-kroplowka-dla-slaska/
Czy wy myślicie, że górnicy to banda ciemniaków, którzy nie rozumieją najprostszych spraw. Co bartol wyjaśnił? Że cyt."zainteresowanie zaangażowaniem kapitałowym w tej spółce składa koncern energetyczny Enea. ..... Jeśli mowa o Enei to mam tu na myśli kopalnię Bogdanka kontrolowana przez poznański koncern". I to ma uspokoić górników? Dobrze, że kopalniana solidarność jak widać z artykułu ma zamiar działać i nie będzie słuchać psuedoznawcy że wszystko jest spoko.Tylko idiota pomysł łączenia Bogdanki z bankrutem ze Śląska uważa za dobry pomysł. Każdy wie, że ta niby "samodzielność" Bogdanki to byłaby czysta fikcja i wszystkie zyski musiałyby iść na Śląsk zamiast być inwestowane na miejscu. A kto nie modernizuje się ten cofa i wypada z rynku. Tu nie trzeba uspokojenia bo obudzimy się z ręką w nocniku. A politycy od siedmiu boleści lokalni i ponadlokalni rozłożą ręce - my chcieliśmy dobrze. Łapy precz od Bogdanki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjaśnił ze ten artykuł z dw jest kłamliwy i tylko wyjątkowo podły człowiek może górnikom takiego newsa sprzedać przed świętami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łapy precz od Bogdanki! Pamiętam to hasło przed wyborami, jak ten typ to głosił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W którym miejscu kłamliwy - wskaż chociaż jedno miejsce. Próbują wydoić dochodową Bogdankę by ratować bankrutujący Śląsk. I jest to oczywiste - dla inwestorów (akcje poleciały na łeb) i dla związkowców. A te uspokojenia Bartola i Sobonia to działania na szkodę nas wszystkich. Trzeba bić na alarm póki może jeszcze jest jakaś nadzieja. Przestańcie okłamywać ludzi, bo to poważniejsze rzeczy niż wasze żałosne wojenki z Kosiarskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze tu możesz przeczytać prawdę. http://lle24.pl/poli...wka-dla-slaska/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze tu możesz przeczytać prawdę.  
http://lle24.pl/polityka/solidarnosc-gornicza-prostuje-bogdanka-nie-bedzie-kroplowka-dla-slaska/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartolowa prawda - to ta trzecia prawda księdza Tischnera "Świen­ta prow­da, Tyż prow­da i Gówno prowda."Ludzie wam jeszcze podziękują za takie prawdy jak wasze. To są zbyt poważne sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ty pało masz do mojej rodziny  ja tylko do głosowania mam  zal ze wybrałeś chama i szubrawca
Ochrzcij się ,dzisiaj jest świeża woda w Kościele może wymyje ci Jad z obrzydliwego CIELSKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuczyński przeproś lepiej za wypisywane głupoty i nie siej zamieszania. Boli cie, że Bartol znowu napisał prawde.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma Kuczyński do Sląska , Kopalni i kroplówki??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może komuś zależy żeby były spadki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sytuacja w górnictwie jest uspokojona - jak mówiła pani szydło w lutym - wiemy już co miała na myśli  Umarzać składki ZUS, 7 mld dopłaty do wcześniejszych emerytur rocznie każdy Polak dokłada 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sytuacja w górnictwie jest uspokojona - jak mówiła pani szydło w lutym - wiemy już co miała na myśli  Umarzać składki ZUS, 7 mld dopłaty do wcześniejszych emerytur rocznie każdy Polak dokłada 
No bo przecież dobra zmiana zmiata wszytstko ehhhh :wacko: z Bogdanką na czele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...